Het Team

Museum MORE algemeen info@museummore.nl
0575-760 300                    
Drs. Ing. Rick Faase MBA zakelijk directeur info@museummore.nl
0575-760 324
Dr. Ype Koopmans artistiek directeur ypekoopmans@museummore.nl
0575-760 329
Jos Schaafsma adjunct-directeur Kasteel Ruurlo jos@museummore.nl
0575-760 324
Marieke Jooren conservator mariekejooren@museummore.nl
0575-760 335
Anne van Baalen management assistant anne@museummore.nl
0575-760 324
Ciska Haverkamp administratie administratie@museummore.nl
Désirée Siero sales & events events@museummore.nl
0575-760 332
Ellen van Slagmaat pr & marketing ellen@museummore.nl
0575-760 323
Evelien Verheij behoud & beheer evelien@museummore.nl
0575-760 331
Fleur Nieuwland marketing & communicatie fleur@museummore.nl
0575-760 334
Gerrit Peters huismeester gerrit@museummore.nl
0575-760 327
Publieksmedewerkers  Gidsen
Anja Haeck Boris Ariaens
Boris Ariaens Carolien ten Bruggencate
Gerda Wagemans Henriëtte Somsen
Hetty de Vos Iris Maalderink
Jack van Essen Margriet van Seumeren
Lenie Ordelman Marianne Kasteel
Lilian Willink Myrthe Wesseling
Lilly van Zuijlen Renate Ketelaars
Marieke Zuidema Thijs Tittse
Mariken Hooysma Tine Zevenhuizen
Myrthe Wesseling Trudy Altink
Nicky van Lunenburg Trudy Koning
Renate Ketelaars
Renske Zwoferink-Manschot
Ronald Ortelee
Sinem Sahin
Sylvia ten Hoove
Wim Dalhuisen

 

Wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Schrijf u nu in voor de nieuwsbrief.

Ontvang eens per kwartaal het laatste nieuws en informatie over tentoonstellingen in uw mailbox.

  • Je gegevens zijn veilig. Door het formulier te verzenden, ga je akkoord met de privacy policy.