Het Team

Museum MORE algemeen info@museummore.nl
0575-760 300                    
Dr. Ype Koopmans artistiek directeur ypekoopmans@museummore.nl
0575-760 329
Jos Schaafsma adjunct-directeur jos@museummore.nl
0575-760 324
Marieke Jooren conservator mariekejooren@museummore.nl
0575-760 335
Julia Dijkstra conservator julia@museummore.nl
0575-760312
Evelien Verheij behoud & beheer evelien@museummore.nl
0575-760 331
Anne van Baalen management assistant anne@museummore.nl
0575-760 324
Désirée Siero sales & events events@museummore.nl
0575-760 332
Ellen van Slagmaat marketing & communicatie ellen@museummore.nl
0575-760 323
Jeroen Aalbers marketing & communicatie jeroen@museummore.nl
0575-760 334
Gerrit Peters facilitaire zaken gerrit@museummore.nl
0575-760 327
Sjerp Sterkenburgh facilitaire zaken sjerp@museummore.nl
0573-215204
Rick Langeveld administratieve zaken administratie@museummore.nl
0575-760 326
Publieksmedewerkers  Gidsen
Anja Haeck Boris Ariaens
Boris Ariaens Carolien ten Bruggencate
Gerda Wagemans Henriëtte Somsen
Hetty de Vos Iris Maalderink
Jack van Essen Margriet van Seumeren
Lenie Ordelman Marianne Kasteel
Lilian Willink Myrthe Wesseling
Mariken Hooysma Renate Ketelaars
Myrthe Wesseling Thijs Tittse
Nicky van Lunenburg Tine Zevenhuizen
Renate Ketelaars Trudy Altink
Renske Zwoferink-Manschot Trudy Koning
Ronald Ortelee Jack van Essen
Sylvia ten Hoove
Wim Dalhuisen
Martha Noben
Karin Huijsman

 

Wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Schrijf u nu in voor de nieuwsbrief.

Ontvang eens per kwartaal het laatste nieuws en informatie over tentoonstellingen in uw mailbox.

  • Je gegevens zijn veilig. Door het formulier te verzenden, ga je akkoord met de privacy policy.