Het Team

Museum MORE algemeen info@museummore.nl
Drs. Ing. Rick Faase MBA zakelijk directeur info@museummore.nl
Dr. Ype Koopmans artistiek directeur ypekoopmans@museummore.nl
Jos Schaafsma adjunct-directeur Kasteel Ruurlo jos@museummore.nl
Yvette van der Zande conservator yvettevanderzande@museummore.nl
Anne van Baalen management assistant anne@museummore.nl
Ciska Haverkamp administratie administratie@museummore.nl
Désirée Siero sales & events events@museummore.nl
Ellen van Slagmaat pr & marketing ellen@museummore.nl
Evelien Verheij behoud & beheer evelien@museummore.nl
Fleur Nieuwland marketing & communicatie fleur@museummore.nl
Gerrit Peters huismeester gerrit@museummore.nl
Publieksmedewerkers
Anja Haeck
Boris Ariaens
Carla Lubberding
Cecilia de Vries
Jack van Essen
Lenie Ordelman
Lilly van Zuijlen
Marieke Zuidema
Mariken Hooysma
Myrthe Wesseling
Renske Zwoferink-Manschot
Sylvia ten Hoove
Wim Dalhuisen
Renate Ketelaars
Ronald Ortelee
Gidsen
Carolien ten Bruggencate
Henriëtte Somsen
Iris Maalderink
Margriet van Seumeren
Marianne Kasteel
Renate Ketelaars
Thijs Tittse
Trudy Altink
Trudy Koning

Wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Schrijf u nu in voor de nieuwsbrief.

Ontvang eens per kwartaal het laatste nieuws en informatie over tentoonstellingen in uw mailbox.