Het Team

Museum MORE algemeen info@museummore.nl
0575-760 300                    
Drs. Ing. Rick Faase MBA zakelijk directeur info@museummore.nl
0575-760 324
Dr. Ype Koopmans artistiek directeur ypekoopmans@museummore.nl
0575-760 329
Jos Schaafsma adjunct-directeur Kasteel Ruurlo jos@museummore.nl
0575-760 324
Yvette van der Zande conservator yvettevanderzande@museummore.nl
Anne van Baalen management assistant anne@museummore.nl
0575-760 324
Ciska Haverkamp administratie administratie@museummore.nl
Désirée Siero sales & events events@museummore.nl
0575-760 332
Ellen van Slagmaat pr & marketing ellen@museummore.nl
0575-760 323
Evelien Verheij behoud & beheer evelien@museummore.nl
0575-760 331
Fleur Nieuwland marketing & communicatie fleur@museummore.nl
0575-760 334
Gerrit Peters huismeester gerrit@museummore.nl
0575-760 327
Publieksmedewerkers  Gidsen
Anja Haeck  Carolien ten Bruggencate
Boris Ariaens  Henriëtte Somsen
Carla Lubberding  Iris Maalderink
Cecilia de Vries  Margriet van Seumeren
Jack van Essen  Marianne Kasteel
Lenie Ordelman  Renate Ketelaars
Lilly van Zuijlen  Thijs Tittse
Marieke Zuidema  Trudy Altink
Mariken Hooysma  Trudy Koning
Myrthe Wesseling
Renate Ketelaars
Renske Zwoferink-Manschot
Ronald Ortelee
Sylvia ten Hoove
Wim Dalhuisen

 

Wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Schrijf u nu in voor de nieuwsbrief.

Ontvang eens per kwartaal het laatste nieuws en informatie over tentoonstellingen in uw mailbox.