In zijn tijd als decorontwerper voor dansgezelschappen reisde Nobbe de wereld rond en bezocht hij de plaatselijke musea. Zijn kennis en liefde voor zijn voorgangers wordt duidelijk in dit portret. De perspectivische vertekeningen verwijzen naar de kubisten en de afbeelding van zichzelf als schilder
...doet denken aan voorgangers uit de 16de en 17de eeuw.In zijn tijd als decorontwerper voor dansgezelschappen reisde Nobbe de wereld rond en bezocht hij de plaatselijke musea. Zijn kennis en liefde voor zijn voorgangers wordt duidelijk in dit portret. De perspectivische vertekeningen verwijzen naar de kubisten en de afbeelding van zichzelf als schilder doet denken aan voorgangers uit de 16de en 17de eeuw.
Dit werk is auteursrechtelijk beschermd. Je hebt toestemming nodig van de maker of diens erfgenaam om het te downloaden, bewerken, kopiëren of publiceren.