Team

Museum MORE biedt méér, daarom staat een enthousiast team van professionals voor u klaar om u van dienst te zijn. Onze medewerkers helpen u graag met boekingen of rondleidingen. We bieden ook maatwerk voor zakelijke events of huwelijken. Hebt u vragen? Neemt u gerust contact op met één van onderstaande personen. Of mail naar info@museummore.nl.

Dr. Ype Koopmans

artistiek directeur

ypekoopmans@museummore.nl
0575-760 329

Jos Schaafsma

adjunct-directeur

jos@museummore.nl
0575-760 324

Marieke Jooren

conservator

mariekejooren@museummore.nl
0575-760 335

Julia Dijkstra

conservator

julia@museummore.nl
0575-760 312

Evelien Verheij

behoud & beheer

evelien@museummore.nl
0575-760 331

Anne van Baalen

management assistent

anne@museummore.nl
0575-760 324

Désirée Siero

sales & events

events@museummore.nl
0575-760 332

Ellen van Slagmaat

marketing & communicatie

ellen@museummore.nl
0575-760 323

Jeroen Aalbers

marketing & communicatie

jeroen@museummore.nl
0575-760 334

Gerrit Peters

facilitaire zaken

gerrit@museummore.nl
0575-760 327

Sjerp Sterkenburgh

facilitaire zaken

sjerp@museummore.nl
0573-215 204

Rick Langeveld

administratieve zaken

administratie@museummore.nl
0575-760 326

Mariken Hooysma

museumwinkel

winkel@museummore.nl
0575-760 343

Onze publieks-
medewerkers en gidsen

Publieksmedewerkers

Anja Haeck, Boris Ariaens, Gerda Wagemans, Hetty de Vos, Jack van Essen, Lenie Ordelman, Lilian Willink, Myrthe Wesseling, Nicky van Lunenburg, Renate Ketelaars, Renske Zwoferink-Manschot, Ronald Ortelee, Sylvia ten Hoove, Wim Dalhuisen

Gidsen

Boris Ariaens, Carolien ten Bruggencate, Henriëtte Somsen, Iris Maalderink, Margriet van Seumeren, Marianne Kasteel, Myrthe Wesseling, Renate Ketelaars, Tine Zevenhuizen, Trudy Altink, Trudy Koning, Jack van Essen